Bione Cosmetics Bio Panthenol & Keratín šampón na normálne vlasy 260ml

SKU
5729
3,79 €
Vypredané

Vlasový šampón Panthenol + Keratín - unikátna a intenzívna regenerácia všetkých typov vlasov. Keratínový hydrolyzát z ovčej vlny obsahuje aminokyseliny zhodné s aminokyselinami ľudských vlasov. Používaním prípravku s keratínovým hydrolyzátom dochádza k doplneniu vlasovej štruktúry narušenej slnečným žiarením, farbením, trvalou onduláciou, fénovaním, odfarbovaním a stárnutím. Vlasy sa spevnia, vráti sa ich pružnosť a lesk, nelámu sa. Tým dodáva šampónu unikátnosť a spotrebiteľovi maximum cenných regeneračných látok. Šampón dosahuje vysokej penivosti a mohutnej čistiacej a umývacej sily, bez extrémneho odmastnenia vlasov a pokožky. 

Bione Cosmetics Bio Panthenol & Keratín šampón na normálne vlasy 260ml

Keratínový hydrolyzát z ovčej vlny obsahuje aminokyseliny zhodné s aminokyselinami ľudských vlasov. Používaním prípravkov s keratinovým hydrolyzátom dochádza k doplneniu vlasovej štruktúry narušenej slnečným žiarením, farbením, trvalou onduláciou, fénovaním, odfarbovaním a starnutím. Vlasy sa spevnia, vráti sa im ich pružnosť a lesk, nestrapkajú sa. Tým dodáva šampónu unikátnosť a spotrebiteľovi maximum cenných regeneračných látok.

Šampón je veľmi jemný, a pritom výdatný prostriedok každodennej hygieny pre všetky typy pokožky a vlasov, v BIO formuláciu, bez SLS, SLES, bez ropných produktov, bez silikónov a bez parabénov. Šampón dosahuje vysokú penivosť a mohutnú čistiacu a umývaciu silu, bez extrémneho odmastenia vlasov i pokožky. Pridané betaíny spolu s rastlinným lecitínom zanechajú pokožku umytú, vláčnu a prirodzenú, vlasom dodajú príjemný ,,avivážny" efekt.

Úžitkovými vlastnosťami je BIO šampón šetrný ako k telu, tak k prírode. Je veľmi jemný a príjemný pri použití, garantujeme, že si ho veľmi obľúbite. Šampón je vyrobený ako extrémne výdatný koncentrát. Spôsob použitia Malé množstvo šampónu rozotrite po pokožke hlavy, premasírujte vankúšikmi prstov a dôkladne opláchnite. Následne odporúčame na spodnú polovicu vlasov aplikovať regeneračný kondicionér, alebo po vysušení uterákom kondicionér bezoplachový. Vlasy neskôr upravte bežným spôsobom. Vlasový šampón je určený na každodenné používanie.

Zloženie:

AQUA,SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, COCAMINE OXIDE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE,COCAMIDOPROPYL BETAINE, LAURYL GLUCOSIDE, LECITHIN, PANTHENOL, HYDROLYZEDKERATIN, SODIUM CHLORIDE, LACTIC ACID, PARFUM, PHENOXYETHANOL, CARAMEL, C.I.16255.

Značka BIONE COSMETICS
Vaše hodnotenie