Jar Citrón 3v1 tekuty čistič umývačky riadu 250ml

SKU
32972
6,50 €
Posledné 2 kusy na sklade Doručíme do 24 hodín počas pracovných dní.

Tekutý prostriedok do umývačky riadu Jar na účinné a hĺbkové vyčistenie spája silu dvojfázovej tekutiny, ktorá zanechá umývačku žiarivo čistú a lesklú.

Jar Citrón 3v1 tekuty čistič umývačky riadu 250ml

Odstraňuje vodný kameň a mastnotu usadenú v rúrkach, filtroch a sprchovacích ramenách vďaka čomu umývačka riadu funguje a čistí účinnejšie. Navyše odstraňuje nepríjemné pachy a zanecháva za sebou fantasticky sviežu a čistú citrónovú vôňu. Tip: tú najlepšiu WOW čistotu a lesk umývačky riadu od Jari dosiahnete vtedy, ak ich budete používať spolu s Jar Platinum Plus. Vyskúšajte nový hviezdny tím značky Jar na dokonalé čistenie!

NEBEZPEČENSTVO:

Dráždi kožu. Spôsobuje vážne poškodenie očí.

BEZPEČNOSTNÉ UPOZORNENIE:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky vodou a mydlom. Noste ochranné rukavice a ochranné okuliare.

PRVÁ POMOC:

PO POŽITÍ: Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára.

PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla. Ak sa objaví podráždenie pokožky, vyhľadajte lekársku pomoc.

PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte lekára.

POKYNY NA ZNEŠKODNENIE:

Zneškodnite obsah a obal v mieste zberu nebezpečného alebo špeciálneho odpadu.

Značka Jar
Vaše hodnotenie