Laura Biagiotti Roma Fiori Bianchi dámska toaletná voda 100ml

SKU
35023
Znížená cena 66,00 € Pôvodná cena 85,00 €
Skladom

Nenechajte si to ujsť! Akcia končí o

Toaletná voda pre ženy – silné, nezávislé, kozmopolitné, romantické a pritom sebavedomé. Ženy, ktoré majú v svojom srdci a na pokožke stopu večnosti.

Laura Biagiotti Roma Fiori Bianchi dámska toaletná voda 100ml

Výnimočne svieža a príťažlivá toaletná voda sa otvára akordom nardu, najslávnejšieho esenciálneho oleja starovekého Ríma. Sprevádzajúc vrchné tóny energicky sviežeho bergamotu a sladkej hrušky extrahovanej revolučnou technológiou* FirgoodTM, nard otvára dvere k precíteniu tónov srdca. V ňom je zmyselnosť fialky zvýraznená hypnotickou vitalitou jazmínu a nežnou eleganciou gardénie. Horko-sladký dotyk bielej mandle sa stáva voňavým podpisom kvetinového srdca, ktorý je nádherne zakotvený v tónoch základu tvorenými fazuľkami tonky, austrálskym santalom a vonnou molekulou RomandolideR s efektom pižma, vytvorenou spoločnosťou Firmenich.

Toaletná voda ROMA FIORI BIANCHI, patriaca do rodiny kvetinových, drevitých a orientálnych vôní, je venovaná ženám, ktoré využívajú tradíciu ako východiskový bod pre svoj rozvoj. Tieto ženy – silné, nezávislé, kozmopolitné, romantické a pritom sebavedomé – majú v svojom srdci a na pokožke stopu večnosti.

Hlava: bergamot, nard, FIRGOOD hruška

Srdce: fialka, jazmín, gardénia, biela mandľa

Základ: fazuľky tonky, santal ROMANDOLIDE

Značka Laura Biagiotti
Vaše hodnotenie