Darčekové sady pre ženy

Darčekové sady pre dámy

Naša kolekcia parfumových darčekových sad pre dámy vám ponúka široký výber luxusných voňaviek od renomovaných značiek. Urobte z každého dňa nezabudnuteľný zážitok s našimi exkluzívnymi darčekovými sadami.

Značky, ktoré milujeme:

Burberry - Legendárna značka prináša eleganciu a štýl v každej fľaštičke. Objavte ikonický parfum Chanel No. 5 a ďalšie vône, ktoré oslavujú ženskosť.

Hugo Boss - Parfumy sú synonymom úžasných vôní a elegancie. Ich darčekové sady ponúkajú široký výber, ktoré okúzlia každú ženu.

Gucci - Gucci ponúka jedinečné parfumy s bohatou históriou. Ich darčekové sady pre dámy zdôrazňujú osobný štýl a výraz.

Versace - Extravagantné vône od Versace sú určené pre ženy, ktoré žijú svoj život naplno. Ich darčekové sady sú inšpirované talianskou eleganciou.

Každá darčeková sada obsahuje nezabudnuteľné parfumy spolu s doplnkami, ktoré vytvoria dokonalý zážitok. Pri výbere darčeka pre dámu nezabudnite, že vôňa je jedným z najintímnejších spôsobov, ako vyjadriť svoju lásku a obdiv.

Prehliadnite si našu kolekciu parfumových darčekových sád pre dámy a nájdite ten správny darček, ktorý poteší vašu špeciálnu osobu. Nechajte svoj darček hovoriť za vás a urobte z každého okamihu nezabudnuteľný zážitok.

Nakupujte u nás a doprajte vašim blízkym luxus a krásu, ktorú si zaslúžia.
Filter produktov

1 položka

Nastaviť vzostupný smer
Zobraziť ako Mriežka Zoznam
  1. Trussardi Ruby Red dámska darčeková kazeta

    Znížená cena 68,00 € Pôvodná cena 88,00 €

1 položka

Nastaviť vzostupný smer
Zobraziť ako Mriežka Zoznam