Curaprox Hydrosonická elektrická zubná kefka PRO

Hodnotenie:
100%
SKU
16602
Znížená cena 151,99 € Pôvodná cena 169,00 €
Na sklade 13 a viac kusov Doručíme do 24 hodín počas pracovných dní.

CURAPROX HYDROSONIC PRO - profesionálna hydrosonická zubná kefka na zuby.

Najnovšia Sonic zubná kefka Curaprox Hydrosonic Pro s Curen štetinami priamo zo Švajčiarska. CURAPROX Hydrosonic Pro je hydrosonická zvuková kefka, ktorá poskytuje najprofesionálnejšie čistenie celých úst a ortodontického zariadenia

CURAPROX HYDROSONIC PRO ORTHO - profesionálna zubná kefka na zuby

Až 42 000 zvukových pohybov zabezpečí hygienu ústnej dutiny na najvyššej možnej úrovni a zároveň vyčistí ďasná a iné ťažko dostupné miesta. CURAPROX Hydrosonic Pro Ortho poskytuje najpresnejšiu starostlivosť o celé ústa. Čistenie zubov pomocou hydrostatickej kefky CURAPROX Hydrosonic Pro Ortho vďaka špeciálnym špičkám ohnutých v optimálnom uhle 10 stupňov a vďaka použitiu špeciálnych štetín Curen sa kefa dostane na najťažšie miesta a rohy v ústach, a to ani pri príliš veľkom tlaku na zuby nespôsobí poškodenie zubov a ďasien. Kefa má tiež špeciálnu špičku s jedným zväzkom ohnutú v uhle 15 stupňov, ktorá nenahraditeľne vyčistí ortodontické zariadenie a dosiahne najťažšie miesta v ústach.

Ľudia s protetickými konštrukciami, implantátmi alebo ľudia s ortodontickými prístrojmi rýchlo zažijú jedinečné čistiace vlastnosti kefiek CURAPROX Hydrosonic Ortho. Vďaka špeciálne navrhnutým hrotom dosahuje ťažko prístupné miesta a šetrne a zároveň ich šetrne čistí. Najnovšia hydrosonická technológia použitá v sonografickej kefke CURAPROX Hydrosonic Pro Kefa CURAPROX Hydrosonic Pro Ortho Sonic generuje až 42 000 hydro-zvukových pohybov za minútu, vďaka ktorým čistí nielen efektívnejšie, ale aj jemnejšie ako tradičné manuálne kefky. Kefa Curaprox čistí zuby aj ďasná, ako aj medzizubné priestory, oblasti pod líniou ďasien a subgingiválne vrecká. Táto kefka je tiež veľmi užitočná pri čistení ortodontických prístrojov. Najmodernejšia hydro-zvuková technológia použitá v kefke umožňuje čistenie zubov nielen manuálnym fyzickým čistením, ale aj štetinami CUREN, vody a pasty, ktoré dosahujú najťažšie miesta v ústach, ako sú medzizubné priestory.

Oblasti pod líniou ďasien a subgingiválne vrecká ich čistia mimoriadne účinným a šetrným spôsobom. Kefa až 7! režimy čistenia sú mimoriadne univerzálne a efektívne. Až 7 čistiacich programov môže byť kefka dokonale prispôsobená vašim potrebám bez ohľadu na situáciu. Funkcie sonografickej sondy CURAPROX Hydrosonic Pro Ortho Odolná lítium-iónová batéria poskytujúca dvadsať 2-minútových čistiacich cyklov.

Až 7 programov! Vyberte si to najlepšie pre seba! Hydro-zvuková technológia s vibráciami až 42 000 hydro-zvukových vibrácií za minútu.

2-minútová signalizácia konca kefy

30-sekundový signál pre zmenu kvadrantu

chúlostivých a účinných pri čistení vďaka ultra tenkým vláknam CUREN®

3 inovatívne hlavy: výkon, citlivosť, jediný optimálny uhol ohýbania hlavy : CURACURVE® umožňuje ľahký prístup na ťažko dostupné miesta.

Dvojročná záruka výrobcu

Obsah súpravy zvukových kefiek CURAPROX Hydrosonic Pro

1x Hydrosonic Pro elektrická zubná kefka 1 x hlavica kefky «citlivá» 1x hlava kefky «výkon»

1x hlavica kefy «samostatná»

1x nabíjačka s káblom USB

1 x koncovka USB 1x cestovná sada

1x návod

3 roky záruka

Značka CURAPROX
Vaše hodnotenie
Nakúpte výhodne!
=
Zľava 6,00 €
215,26 €